skip to Main Content
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yaklaşımımız...

Uzun zamandan beri dijital iletişim sektördeyiz. FriendFeed ve MySpace dönemlerinden beri dijital medyada aktif olan, bir çok markanın Facebook sayfasını açan ve kampanyalarını kurgulayan, viral video senaryoları yazan, Foursquare’e rozetler tasarlayan, Instagram’ın ilk çıktığı günleri hatırlayan bir ekibiz.

2017 yılında OH MEDYA’yı kurarken, yaşamı paylaşmaya ve şekillendirmeye dayalı bir iletişimin, zamanla sınırlandırılmış ofis hayatından yönetilemeyeceğini düşündük. Profesyonel dijital ajans hizmetlerini, esnek çalışma modelimize entegre ederek; müşterilerimize yer ve zaman bağımsız hizmet vermeyi ilke edindik. Kurulduğumuz günden bu yana, yerli ve yabancı markaların yanı sıra; bir çok dernek, ajans ve influencer’a yol gösterdik.

OH MEDYA olarak, iş ortaklarımıza sunduğumuz tüm hizmetlerin özünde stratejik yaklaşımla ölçülebilir değerler yaratmak bulunuyor. Marka bilinirliğini artırmak, yeni pazarlara erişmenize destek olmak, müşteri memnuniyeti artırmak ve paydaşlarınıza mükemmel deneyimi sunmak için size stratejik bir yol haritası çiziyor ve bunu uygulamaya geçiriyoruz.

Neden OH MEDYA?

Hedefleriniz doğrultusunda mevcut iş modelinizi ve pazarlama iletişim çalışmalarınızı analiz ettikten sonra; geleneksel ve dijital medya uzmanlığımızı harmanlayarak, size hedefinize yaklaştıracak en etkili online iletişim planını sunuyoruz.

Uluslararası vizyonumuzu, yerel pazar bilgimizle harmanlamanın gücüne inanıyoruz. Dünyadaki ve Türkiye’deki trend’leri yakından takip ediyoruz.

Türkiye ve yurtdışında, sektör alanında uzmanlaşmış yetenekleri bir araya getiren esnek çalışma modelimiz ile her zaman en iyiyi hedefliyoruz.

Proje yönetim sürecimizi, online uygulamalar sayesinde şeffaf olarak yönetiyoruz. Müşterilerimizi, dilerlerse bu süreci anlık olarak gözlemlemeye davet ediyoruz. Projelerimizi özenle planlayarak, iş akışımızın hızlı olmasını ve işlerin belirlenen zamandan erken teslim edilmesini sağlıyoruz.

Her zaman çevrimiçiyiz ve müşterilerimize haftanın her günü hizmet veriyoruz. 3 ve 8 saatlik yanıt politikamızla, iş ortaklarımızın memnuniyetinde mükemmelliği hedefliyoruz.

İş ortaklarımızın, Türkiye’den ve dünyadan life-style ve seyahat influencer’larla sürdürülebilir ilişkiler kurmalarını destekliyoruz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.